• 2. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Владимир Александров Чучуев
    • 2. Румен Иванов Ерменков
    • 3. Мариян Петров Казак
    • 4. Иван Иванов Кънчев
    • 5. Георги Тодоров Петров
  • 4. ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС РАДИКАЛИ И БНДС ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ
    • 1. БОРИСЛАВ КИРИЛОВ КИРЧЕВ
    • 2. КРУМ ИЛИЕВ МЛАДЕНОВ
    • 3. ВЕНЦИСЛАВ ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
    • 4. ИВАН ЙОРДАНОВ ТОДОРОВ
    • 5. СТРАХИЛ ЦВЕТАНОВ ГЕОРГИЕВ
  • 5. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Петър Николаев Петров
    • 2. Иво Здравков Николов
    • 3. Тейлър Емилов Николаев
    • 4. Александър Димитров Радоев
    • 5. Христо Георгиев Братоев
  • 7. НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА
    • 1. Боян Георгиев Аврамов
    • 2. Ана Симеонова Атанасова
    • 3. Митко Цеков Митов
  • 8. БСДД – Български Съюз за Директна Демокрация
    • 1. Севина Краснодарова Хаджийска
    • 2. Йордан Найденов Йорданов
    • 3. Иво Филипов Георгиев
  • 10. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. ЕМИЛ ТОДОРОВ ЛИЛОВ
    • 2. ИВАН НИКОЛОВ ИВАНОВ
    • 3. КРАСИМИР ВАЛЕНТИНОВ ИВАНОВ
    • 4. НИКОЛА ТОНИЕВ ИВАНОВ
    • 5. ВАЛЕРИ ПЕТРОВ ДЕКОВ
    • 6. ЙОНКО ЛОЗАНОВ ЙОНКОВ
  • 11. АТАКА
    • 1. Спас Сердаров Димитров
    • 2. Емил Стефанов Владимиров
    • 3. Борислав Димитров Цеков
    • 4. Лъчезар Любомиров Лазаров
    • 5. Деян Георгиев Цветков
    • 6. Ивайло Стоянов Докузанов
  • 13. ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Валентин Давидков Соколов
    • 2. Камелия Тодорова Кирилова
  • 14. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Пламен Стефанов Христов
    • 2. Михаил Иванов Михов
    • 3. Димитър Иванов Митов
  • 17. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Димитър Иванов Аврамов
    • 2. Надя Йорданова Петрова
    • 3. Ванина Божидарова Стоянова
    • 4. Теодора Димитрова Любенова
    • 5. Иван Калинов Замфиров
    • 6. Светлин Горанов Райков
    • 7. Денис Съботинов Миленов
    • 8. Кремена Цветанова Томова
    • 9. Добромир Чавдаров Йоцов
    • 10. Албена Росенова Иванова
  • 20. ПП ПРАВОТО
    • 1. Лиляна Ботева Рашева
  • 21. ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Димитър Йорданов Чукарски
    • 2. Софрони Кръстев Захариев
    • 3. Зорница Цветомирова Михайлова
    • 4. Людмил Кирилов Петров
    • 5. Жаклин Симеонова Георгиева
    • 6. Иван Григоров Ганов
    • 7. Владимир Софрониев Владимиров
    • 8. Светослав Валентинов Иванов
    • 9. Борис Хариев Рангелов
    • 10. Иван Димитров Борисов
  • 22. БНО
    • 1. Ивелина Момчилова Георгиева
    • 2. Йордан Иванов Малджански
    • 3. Владимир Николов Живков
  • 23. ВОЛЯ
    • 1. ЩЕРИАНА ВАЛЕНТИНОВА ИВАНОВА
    • 2. ИЛИЯН ХРИСТОВ ДИМИТРОВ
    • 3. ВАСИЛ МИХАЙЛОВ ГИЕВ
    • 4. АНЖЕЛА ГЕОРГИЕВА АНГЕЛОВА
    • 5. СТЕЛИЯН КРАСИМИРОВ НИКОЛОВ
    • 6. ЦВЕТОСЛАВ ПЕТЬОВ ЧЕРВЕНЯШКИ
  • 24. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Пламен Николаев Абровски
    • 2. Симеон Василев Власев
    • 3. Десислава Цветанова Цонева
    • 4. Румен Петров Гелов
    • 5. Кристина Андриянова Максимова
    • 6. Галина Георгиева Борисова
  • 25. Продължаваме Промяната
    • 1. Инна Владимирова Иванова
    • 2. Ванина Димитрова Вецина
    • 3. Леночка Кръстева Ангелова
    • 4. Недялко Йорданов Томов
    • 5. Марин Андонов Донков
    • 6. Стефан Пламенов Петков
  • 26. Партия МИР
    • 1. Сияна Ивелинова Николова
    • 2. Надя Йорданова Младенова
    • 3. Диана Петкова Николова
    • 4. Румен Стефанов Минев
    • 5. Иван Розков Иванов
    • 6. Мирослав Огнянов Минков
  • 27. ПП БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ
    • 1. Борислав Георгиев Борисов
    • 2. Иван Петров Димов
  • 28. Български национален съюз – НД
    • 1. Йонка Красимирова Иванова
    • 2. Зоя Андреева Рангелова
    • 3. Елена Асенова Челебийска
    • 4. Георги Антониев Ангелов
    • 5. Ждан Вадимов Чаушев
    • 6. Иванка Лазарова Етова
    • 7. Петър Димитров Цветков
  • 29. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Валери Тодоров Ценков
  • 30. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ САНДОВ
    • 2. МИХАИЛ ВАНЮШЕВ ИВАНОВ
    • 3. ЛАЛО ПАЦЕВ КАМЕНОВ
    • 4. ДИМИТЪР ИВАНОВ ДИМИТРОВ
    • 5. ВИКТОР ВЕРИСЛАВОВ ВАСИЛЕВ
    • 6. ВЕРА МИЛОТИНОВА СТАВРОВА
    • 7. СВЕТОСЛАВ НЕЙКОВ ДИМИТРОВ
    • 8. ВЕНЦИСЛАВ ВАСИЛЕВ КРЪСТЕВ
    • 9. КАМЕЛИЯ НИКОЛОВА МИХАЙЛОВА
    • 10. МАРТИН МИХАЙЛОВ ЗАИМОВ
  • 31. ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!
    • 1. Мая Владимирова Григорова
    • 2. Димана Макариева Георгиева
    • 3. Оля Славейкова Георгиева
    • 4. Теменужка Димитрова Цветкова
    • 5. Мария Георгиева Каменова
    • 6. Румян Александров Александров
    • 7. Мадлена Георгиева Борисова
    • 8. Мая Богданова Антова-Червеняшка
  • 32. ГЕРБ-СДС
    • 1. Ирена Методиева Димова
    • 2. Драган Благоев Благоев
    • 3. Христо Йорданов Кастрев
    • 4. Стефан Александров Панталеев
    • 5. Деян Венциславов Еленков
    • 6. Ирена Асенова Димитрова
    • 7. Георги Тодоров Георгиев
    • 8. Полин Николаева Гълъбова
    • 9. Калин Филипов Хайтов
    • 10. Александър Григоров Ангелов
  • 33. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. ИРЕНА ТОДОРОВА АНАСТАСОВА
    • 2. ИЛИЯН АНГЕЛОВ ТИМЧЕВ
    • 3. ОГНЯНА СЕРЬОЖЕВА НАЙДЕНОВА
    • 4. ДЕСИСЛАВА ВЕНЦИСЛАВОВА КУТКУДЕЙСКА
    • 5. МИРОСЛАВ ГЕОРГИЕВ МАРКОВ
    • 6. ГЕОРГИ РУСЕВ АНГЕЛОВ
    • 7. ГАЛЯ ГЕОРГИЕВА РАЧКОВА
    • 8. ТЕОДОРА КИРЧЕВА ТОДОРОВА
    • 9. ЕВЕЛИНА ИЛИЕВА БОРИСОВА
    • 10. ПЕТЪР ТОДОРОВ ПЕТРОВ
  • 34. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 1. Илиян Костов Боровански
    • 2. Събина Николова Делкова
  • 35. Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Евтим Георгиев Лозанов
    • 2. Явор Тонев Яков
    • 3. Георги Иванов Никодимов
    • 4. Любомир Стефанов Ангелов
    • 5. Райна Веселинова Милева
  • 36. БРИГАДА
    • 1. Мануел Лъчезаров Шекеров
    • 2. Ивайло Цветков Чобанов

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 313-ПВР / 21.11.2021

    относно: Промяна в състава на секционни избирателни комисии в община Лом назначени с Решение № 49-ПВР/НС от 15.10.2021 г. на РИК –Монтана.

  • № 312-ПВР / 20.11.2021

    относно: ПРЕДЛОЖЕНИЕ за смяна в СИК от Теодор Антонов – упълномощено лице на КП „Демократична България Обединение“

  • № 311-ПВР / 20.11.2021

    относно: Промяна в състава на секционни избирателни комисии в община Лом назначени с Решение № 49-ПВР/НС от 15.10.2021 г. на РИК –Монтана.

всички решения